Reklama

Ślubowanie pierwszaków w SP 10

19.10.2018 r. pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. J. Kasprowicza w Inowrocławiu złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej. Pierwszaki ślubowały uczyć się na miarę własnych możliwości, sławić dobre imię szkoły, starać się być dobrym kolegą i koleżanką dla innych dzieci oraz rozwijać swoje  zainteresowania i pasje…

Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: Prezydent Miasta Inowrocławia  p. Ryszard Brejza, Przewodniczący Rady Miejskiej Inowrocławia p. Tomasz Marcinkowski, Przewodnicząca Komisji Oświaty i Kultury Rady Miejskiej Inowrocławia p. Elżbieta Jardanowska, Proboszcz Parafii  pw. św. Antoniego Padewskiego w Szymborzu   ks. Roman Szulga, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Izabela Stępniewska, członek zarządu Banku Spółdzielczego  p. Dorota Zawadzka oraz oczywiście  Rodzice pierwszoklasistów.

Tematyka uroczystości powiązana była ze stuleciem Polski niepodległej oraz małą ojczyzną – Kujawami. Zgromadzonych gości, rodziców, uczniów powitał wspaniały polonez w  wykonaniu  najmłodszych. W patriotycznej scenerii pasowania dokonał Prezydent Miasta Inowrocławia pan Ryszard Brejza.  

Reklama

Ten uroczysty dzień  z pewnością na długo zapadnie  w pamięci uczniów klasy pierwszej.

SP10

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo inowroclaw.info.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości