Dzieci z grupy VI wycieczkę do Straży Pożarnej odbyły, dzielnych strażaków w akcji zobaczyły.
Remizę zwiedziły, w wozach siedziały, węże widziały, a na szybki zjazd strażaków oniemiały.
Strój przymierzały, hełmy zakładały, ach każdy jak strażak chciał być doskonały.
Z narażeniem życia swojego, będę Cię zawsze ratować kolego!
Za piękne przyjęcie bardzo dziękujemy, patrząc na Waszą pracę zachwycać się będziemy.
M.T.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze